Każda firma potrzebuje wyspecjalizowanych maszyn. Nie trzeba brać kolejnego kredytu na ich zakup. Można z powodzeniem, podobnie jak flotę samochodową wziąć je w leasing. W poniższym rankingu przedstawię najlepszy leasing maj 2019 na urządzenia będące wyposażeniem warsztatu samochodowego, opiewające na kwotę 30 tys. zł, na okres 48 miesięcy, przy wkładzie w własnym wynoszącym 15%.

Najlepszą ofertę przedstawia Getin Leasing, w którym za leasing nowych maszyn zapłacimy 562 zł, przy całkowitej wysokości opłat 109,1%. Podobnie jak w przypadku samochodów, tutaj też możemy urządzenia wykupić. W tej ofercie za wykupienie maszyn po okresie leasingowym zapłacimy 1800 zł, co stanowi 6% z całej sumy.

Na drugim miejscu znalazł się weźleasing.pl, gdzie poniesiemy miesięczny koszt w wysokości 480 zł. Za wykupienie maszyn, po okresie leasingowym, trzeba tu zapłacić bagatela 5700 zł. Z kolei na trzecim miejscu znalazł się EFL SA, gdzie kwota raty będzie w wysokości 597 zł. Nabycie przedmiotów po okresie leasingowania możliwe jest tutaj za 1% wartości początkowej urządzeń.

Czwarte miejsce przypadło Idea Bankowi. Na miesięczną ratę w tej ofercie trzeba wyłoż

Leasing operacyjny, jak i leasing finansowy nadają się idealnie dla przedsiębiorstw, które nie chcą załatwiać długotrwałych formalności kredytowych na zakup maszyn i urządzeń. To wygodna forma, która pozwala na rozwój firmy bez generowania dużych kosztów.

Twoja ocena: oceń teraz
Aktualna ocena: 0 - 0 głosów